Doprava a platba

Možnosti dopravy:

Našim zákazníkům nabízíme několik možností doručení objednaného zboží s co možná nejnižšími náklady na přepravu:

  • doručení zásilkovou službou - na území ČR využíváme služeb České pošty. Náklady na přepravu se odvíjí od velikosti zásilky a zvolené služby v rozmezí 30 - 340 Kč. U objednávek v hodnotě: 2500 Kč a dopravy Balíken Na poštu (Balíkovny), nebo 3000 Kč a dopravy Balíkem Do ruky se náklady na přepravu neúčtují. (v případě volby Balíku Na poštu a daná pošta poskytuje službu Balíkovna si vyhrazujeme právo tuto službu zaměnit)
  • doručení zásilkovou službou - na území SK využíváme služeb společnosti DPD nebo GLS. Náklady na přepravu se odvíjí od hmotnosti zasílané zásilky v rozmezí 200 - 400 Kč (cca 8 - 16 €). U objednávek v hodnotě 5000 Kč (cca 200 €) a více se náklady na přepravu neúčtují. Hodnota objednávky pro přepravu musí překročit 500 Kč (cca 20 €).
  • osobní odběr a nákup na našem výdejním místě - hodnota objednávky není nikterak omezena a služba je zdarma. Informace o možnostech odběru najdete v našich KONTAKTECH.
  • náš rozvoz - je určen pro zákazníky v našem blízkém okolí nebo v místech kam pravidelně zajíždíme, popřípadě pro realizaci velkých objednávek a ohňostrojů. Náklady na přepravu se stanovují individuálně.

Přesná kalkulace nákladů na dopravu se zobrazí v košíku před odesláním objednávky.

Objednávky expedujeme zpravidla následující pracovní den od jejího obdržení. V případě platby předem zpravidla následující den po připsání platby na náš účet.

Možnosti platby:

  • platba dobírkou, platí se při převzetí zásilky od přepravce, cena služby je 50 Kč ( cca. 2 €).U služby Balíkovna je částka snížena na 30Kč. Na území Slovenské republiky se platba dobírkové částky provádí v €.
  • platba předem na bankovní účet vedený v ČR, nutné vyčkat na doručení podkladů pro platbu (fakturu), služba je zdarma.
  • platba v hotovosti nebo kartou na našem výdejním místě nebo při rozvozu, služba je zdarma. 

U objednávek nepřesahující hodnotu 500,- Kč, lze platbu provádět pouze bankovním převodem. (Toto opatřeni bylo přijato z důvodů častých pokusů o objednání zboží neoprávněnými osobami a množstvím nevyzvednutých zásilek ze strany zákazníků). Pokud si přejete zboží s nižší hodnotou zaslat na dobírku, tak nás prosím kontaktujte telefonicky, tato možnost Vám bude umožněna.